PERSONAL TRAINER MASSPORT FARKI

 

PT2

Bir antrenman sürecinin hedefe ulaşabilmesi için birçok antrenman biliminden faydalanması gerekir.

Hedefiniz kilo vermek ya da kilo almak olabilir. Kas oranınızı arttırarak vücudunuzun görünüşünü daha güzel bir hale getirmek istiyor olabilirsiniz. Bir sakatlık sonrası tedavi amacıyla yapabileceğiniz gibi bir müsabaka öncesi performansınızı arttırmak üzere de antrenman yapıyor olabilirsiniz. Hedefiniz her ne olursa olsun, Antrenman Programlaması yapmayı bilmiyorsanız tüm emekleriniz sonuçsuz kalır.

Hedef antrenmanınızın kapsamının ne olması gerektiğini, ne sıklıkla yapılması gerektiğini, ne kadar süre yapılması gerektiğini, dinlenme sürelerinin nasıl belirlenmesi gerektiğini, antrenmanın şiddetinin nasıl ayarlanması gerektiğini, hareket açılarının nasıl belirlendiğini, hangi nabız aralığında çalıştığını biliyor musunuz?

Tüm bu soruların ve çok daha fazlasının cevabını bilmek için Antrenman Bilgisi, Kinesiyoloji, Fizyoloji, Anatomi gibi alanlarda eğitim almış olmak gerekir.

İşte Personal Training sistemi bu konuda uzmanlaşmış eğitmenlerle birebir çalışma imkanı sunar.

Hedefleriniz konusunda ihtiyaçlarınızı belirlemek üzere Fitness, Pilates, Yüzme, Boks ve Kick Boks eğitmenlerimizle birebir görüşmek için sizleri kulübümüze bekliyoruz.