Sizi Aramıza Bekliyoruz!


FITNESSYOGA

Harcanan Kalori: 600

Yogada amaç kişinin bedensel ve ruhsal olarak huzur bulması, stresten uzaklaşmasıdır. Ayrıca yoga “bu anda” kalmasına yardımcı olarak kişiye yeni bir farkındalık boyutu kazandırır.


DERS PROGRAMI


PILATES

Harcanan Kalori: 500

Birbirini tamamlayan akıcı hareketlerle pilates kişiye nefes kontrolü, postürün kuvvetlendirilmesi, esneklik ve vücut farkındalığı kazandırır.


DERS PROGRAMI


SPINNING

Harcanan Kalori: 700

Bisiklet ergometresi ile hem yağlarınızdan kurtulmanızı sağlayan hem de kondisyonunuzu zirveye çıkaran yoğun müzik eşliğinde yapılan Spinning ile zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız.


DERS PROGRAMI


ZUMBA

Harcanan Kalori: 600

Fitness egzersizlerini parti tadında dans adımlarıyla birleştiren yoğun tempoda yapılan Zumba ile enerjinizi yeniden keşfedeceksiniz.


DERS PROGRAMI


FAT BURN

Harcanan Kalori: 750

Ritim eşliğinde vücut ağırlığı kullanılarak yapılan ve maksimum yağ yakımının hedeflendiği bir egzersizdir.


DERS PROGRAMI


CRUNCH

Harcanan Kalori: 500

Karın ağırlıklı, kalça ve bacakları en fazla yağ yakacak şekilde çalıştırmayı hedefleyen Crunch, sınırları zorlamayı sevenler için Massport’da.


DERS PROGRAMI


LATIN DANCE

Harcanan Kalori: 750

Dansa var mısın?


DERS PROGRAMI


POWER BALL

Harcanan Kalori: 550

Denge, kuvvet ve dayanıklılığın hedeflendiği Power Ball ile küçük-büyük toplar, dumbellar ve küçük barlar ile seviyenizi zorlayın.


DERS PROGRAMI


HATHA YOGA

Harcanan Kalori: 500

Fiziksel ve zihinsel sıhhate odaklanan HATHA YOGA, nefes teknikleri ve meditasyonu kullanarak omurgayı ve kasları esnetip güçlendirerek huzurlu bir zihin ve zinde bir yaşamı hedefler.


DERS PROGRAMIFIT CLUB HAFTALIK DERS PROGRAMI


Haftalık ders programımızı inceleyerek size uygun zamanları belirleyin!